8 Şubat 2019 Cuma

YENİ SAYIDA NELER VAR?

Yazı işleri müdürü olduğum Atlas Glober'ın Şubat sayısı için yine pek çok içerik hazırladık. Tabii ki neler var neler yok görmeniz için dergiyi internetten okuyabilirsiniz. Ben burada sadece birkaç sayfayı paylaşacağım. Bu sayıda güzel de bir yenilik var.


Yanlış olmasın ama; ilk kez bir uçak dergisinde kitap, sinema ve tiyatro gibi bölümlerin yanı sıra televizyon bölümü de yer alıyor ve bu değişikliği yapan kişi olmanın heyecanını duyuyorum.


Dergi çift dilli olduğu için yabancı yapımlara yer verdik. Şubat'ta başlayacak The Umbrella Academy'yi ve Big Little Lies'ı yazdım. Dizi, Nicole Kidman, Shailene Woodley ve Reese Witherspoon’ın da aralarında olduğu oyuncu kadrosuyla ses getirmişti. Yapımın ikinci sezon sürprizi ise ünlü oyuncu Meryl Streep. Ama bu sayfada yerli içeriklere yer vermeyi de kesinlikle istiyorum. 

Lewis Carroll'un ünlü eserinin müzikal uyarlaması olan Alice Harikalar Diyarında'ya ise bilet bulunamıyor. Serenay Sarıkaya'nın Alice, Şükrü Özyıldız'ın ŞapkacıEzgi Mola'nın Kraliçe, Enis Arıkan'ın Tavşan karakterlerini canlandırdığı oyun kapalı gişe oynayacak gibi görünüyor. Dergide yeme-içme, yaşam stili, seyahat gibi pek çok konu sayfası bulunuyor... 
Ebru Cündübeyoğlu ile röportaj yaptığımdan geçen yazımda bahsetmiştim zaten... 
Bu sayıda Süleymaniye'den Vefa'ya, oradan Balat'a uzanan bir seyahat yazısı da kaleme aldım... 

İşte böyle... Şimdi biz Mart sayımızın içeriklerini bile neredeyse hazırladık!

Beni sosyal medya hesaplarımdan takip etmeyi unutmayın:

instagram: @ofluoglumert

twitter: @ofluoglumert

facebook: @ofluoglumert

1 yorum:

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim!