2 Ağustos 2015 Pazar

YEPYENİ ÖYKÜLER

Duyduk duymadık demeyin, Kafa'da yeni sezonda başlayacak olan yeni öykü dizileri belli oldu: Ters Düz ve Aşk Kapıda. Geçen sezonun fenomeni Ters Düz yoğun (gerçekten de çok yoğun) istek üzerine yeni bölümleriyle geri dönerken, hikaye yepyeni bir kurguyla sıfırdan başlayacak. Ece Duman'ın Bozbalık günleri, üvey kardeşleriyle tanışması, iki aşk arasında kalması ve kayıp babasına ne olduğunu bulması okurlara her hafta yeni bölümü iple çektirecek. Aşk Kapıda'da ise Ters Düz'deki aile ve aşk temalarının yanı sıra gençlik teması karşımıza çıkacak. Tabii adı üstünde büyük bir aşk öyküsü okurları bekleyecek. Ama bu aşk, diğerlerinden biraz farklı. İşte detaylar:

TERS DÜZ

Geçmişte düşen bir kar tanesi, çığ gibi büyüyüp geleceğe uzanırsa ne olur?

Trabzon'un Bozbalık Köyü'nde doğan Ece’nin çocukluğu, annesi onu doğururken öldüğü ve babası başka
bir kadınla evlendiği için çok kötü geçmiştir. Ece on yaşına geldiğinde, üvey annesinin hamile olduğunu öğrenir ve İstanbul’daki teyzesinin yanına taşınır. Şimdi yirmi sekiz yaşında, yakında ilk kitabını çıkaracak olan bir yazardır. Eski hayatını tamamen geride bırakmayı başarmıştır ve hiçbir şeyin bunu bozmasına izin vermez. Ta ki, yıllardan beri hiç iletişim kurmadığı babasının kaybolduğunu öğrenene dek. Artık herkesten sakladığı geçmişiyle yüzleşmek zorundadır.

Sıkı tutunun, Ters Düz başlıyor!

Aşk, ihanet ve sırlar... Sizi bu yeni serinin bağımlısı yapacak!


AŞK KAPIDA

Melis... Genç bir kız... Kendini birbirine sıkı sıkıya bağlanan ya da pamuk ipliğiyle örülen arkadaşlık ilişkilerinin, ama en çok da imkansız bir aşkın içinde bulacak.

Yaşananlar gerçek olamayacak kadar güzel, masal gibi...

Yaşananlar hayal olamayacak kadar can yakıcı, kalp kırıcı...

Bu iki serinin ilk bölümleri de önümüzdeki günlerde burada olacak, takipte kalın!

 

2 yorum:

Gmail hesabı olmayanlar, anonim seçeneği ile yorum yapabilir... Yorumlarınız için çok teşekkür ederim!