5 Temmuz 2017 Çarşamba

GENÇ YAZAR SEZONU YİNE MARMARİS'TE AÇTI!


"SEZONU YİNE MARMARİS'TE AÇTI!

Genç yazar bu yıl da Marmaris'ten vazgeçmedi! Önceki gün denize girmek için gözlerden uzakta bir butik oteli tercih eden genç yazarın keyifli olduğu ve etrafına gülücükler saçtığı gözlerden kaçmadı. Yazar, bir süre gölgede kitap ve dergi okuduktan sonra denize açıldı. 

O SORU SORULUNCA SADECE GÜLÜMSEMEKLE YETİNDİ!

Genç yazar, kameramanlarımızın Ters Düz'ün devamıyla ilgili soruları karşısındaysa sessizliğini yine bozmadı. Yeni kitabının konusunun yanı sıra adını da sır gibi saklayan yazar sadece gülümsemekle yetindi! 

SPOİLER'I VERİP KAMERALARIMIZA SU SIÇRATTI! 

Ancak bununla bitmedi... Aynı gün ilerleyen saatlerde Marmaris-İçmeler hattı boyunca sahilde bisiklet sürüp fotoğraf çeken genç yazar, peşine takılan kameramanlarımızı fark edince izini kaybettirmeye çalıştı. Saniyeler içinde bisikletini park edip en yakındaki plaja sığınan yazar, tüm çabalarına rağmen kameramanlarımızı atlatamadı. Israrlara daha fazla dayanamayınca olanlar oldu, spoiler'ı patlattı! 'Ters Düz'ün devam kitabında ana karakterlerden biri hayatını kaybedecek!' diyen genç yazar, hızla iskeleden suya atlayarak kameralarımıza su sıçrattı! Sonra tekrar su yüzüne çıkıp 'En az biri!' diyerek suda tekrar gözden kaybolan genç yazar kafaları karıştırdı. Yeni kitabının ne zaman çıkacağı merak konusu. Yazarın ilk kitabı iki yıl önce, doğum günü olan 21 Kasım'da çıkmıştı."

Yazın da sosyal medyayı epey kullanıyorum... Beni an an takip etmek isterseniz:facebook.com/ofluoglumert 

4 yorum:

Gmail hesabı olmayanlar, anonim seçeneği ile yorum yapabilir... Yorumlarınız için çok teşekkür ederim!