7 Eylül 2021 Salı

YENİ KİTABIM UÇURUM ZAMANI ÇIKIYOR!

KARA KIŞIN HÜKÜM SÜRDÜĞÜ BOZBALIK'TA HERKESİN İÇİ FARKLI BİR HESAPLAŞMANIN ATEŞİYLE YANMAKTADIR. ÜSTELİK FIRTINANIN ARDINDAN UĞURSUZ BİR ŞEYLER YAKLAŞMAKTADIR. ❄❤️‍🔥❄

"Her şeyi biliyorum."

Telefonuna bu mesaj geldiğinde, Ece Duman zor günlerin kapıda olduğunu anlamıştır. Kalandar gecesi yaşanan korkunç olayı bilen biri, Ece'ye tehdit mesajları göndermektedir. Peki bu kişi kimdir ve aslında ne istemektedir? Ece'nin adaletsizliğe göz yumduğu böyle bir dönemde yakınlaştığı kişi ise, köyün gözü pek jandarma komutanı Ali'den başkası değildir.

Aynı zamanda, vicdan azabı Nilgün'ü kasıp kavurmaktadır. Tehlikeli bir sırrın suskunluğu içinde günden güne büyük bir bunalıma sürüklenen genç kız, hiç istemediği başka bir duygunun daha pençesine düşmüştür: Aşkın. Ya da o bunu aşk sanıyordur. Nasıl bir belaya bulaştığının farkında bile değildir.

Öte yandan Meryem artık bir intikam makinesidir. Ali'yle evliliği bitmiştir ve bundan Ece'yi sorumlu tutmaktadır. Ece ve Burak, aşklarının önündeki tehditten habersizdir. Ve bu dörtlünün yolu, aynı uçurumun kenarında kesişmek üzeredir…

İlk kitabı Ters Düz'le büyük beğeni toplayan Mert Ofluoğlu, Bozbalık Üçlemesi'nin yıllardır merakla beklenen ikinci kitabı Uçurum Zamanı'nda tempoyu yine hiç düşürmüyor. Sürprizler, yalanlar, entrikalar ve yeni gizemler, yeni sırlar… Bozbalık'ta sular durulmuyor!

Tam altı yıldır beklediğiniz yeni kitabım sonunda geliyor... Uçurum Zamanı, 15 Ekim'de okurla buluşuyor! Ters Düz'ün yepyeni kapaklı yeni baskısı sadece Kitapyurdu'nda.

12 yorum:

 1. Tebrik ederim Mert, okuyanı bol olsun👏🏻😇

  YanıtlaSil
 2. Hayırlı olsun, bol bol okunsun.

  YanıtlaSil
 3. ikinci kitabın basım süreci seni üzdü biraz yani bayağı uğraştın ya yayınevi bulmak için, neyse hadi kurtuldun, hayırlı olsun, bakalım ece neler yapacak :)

  YanıtlaSil
 4. Hayırlı olsun :) umarım kalbinizden geçen okunma sayısına ulaşabilirsiniz :)

  YanıtlaSil
 5. iki gün önce duyurdum blogumda, hadi hayırlısı :)

  YanıtlaSil
 6. Sancılı dönemin sona ermesine sevindim :) Hayırlı uğurlu olsun :)

  YanıtlaSil
 7. şahane haber Mert'cim çok tebrik ederim hayırlı olsun, o zaman takvimleri işaretledik:))

  YanıtlaSil
 8. Tebrik ederim, emin adımlara dönüştü yazarlık yolunda ilerleyişin, okurun bol olsun...

  YanıtlaSil

Gmail hesabı olmayanlar, anonim seçeneği ile yorum yapabilir... Yorumlarınız için çok teşekkür ederim!