26 Şubat 2019 Salı

BİR UÇUŞ DERGİSİNDE İLK KEZ TELEVİZYON KÖŞESİ

Yazı işleri müdürü olduğum Atlas Glober'ın Şubat sayısı için yine pek çok içerik hazırladık. Tabii ki dergiyi internetten okuyabilirsiniz. Bu sayıda güzel de bir yenilik var.


Yanlış olmasın ama; ilk kez bir uçak dergisinde kitap, sinema ve tiyatro gibi bölümlerin yanı sıra televizyon bölümü de yer alıyor ve bu değişikliği yapan kişi olmanın heyecanını duyuyorum.

Dergi çift dilli olduğu için yabancı yapımlara yer verdik. The Umbrella Academy'yi ve Big Little Lies'ı yazdım. Dizi, Nicole Kidman, Shailene Woodley ve Reese Witherspoon’ın da aralarında olduğu oyuncu kadrosuyla ses getirmişti. Yapımın ikinci sezon sürprizi ise ünlü oyuncu Meryl Streep. Ama bu sayfada yerli içeriklere yer vermeyi de kesinlikle istiyorum.


Ebru Cündübeyoğlu ile röportaj yaptığımdan bahsetmiştim hani... Süleymaniye'den Vefa'ya, oradan Balat'a uzanan bir seyahat yazısı da kaleme aldım... 
Bunlar Şubat'ın içerikleri tabii... Şimdi biz Mart sayımızın matbaadan gelmesini bekliyoruz!

Beni sosyal medya hesaplarımdan takip etmeyi unutmayın:

instagram: @ofluoglumert


twitter: @ofluoglumert


facebook: @ofluoglumert


4 yorum:

 1. Uçak dergilerini severim genelde.Hele de yanıma kitap almayı unutmuşsam kurtarıcı oluyor :)

  YanıtlaSil
 2. Enler ve ilkler sizden sorulur.
  Tebrikler

  YanıtlaSil
 3. Tebrik edelim hem bir ilki hemde çok güzel bir hamleyi yaparak adınızı bu işe yazdırmış olmanız çok hoş. Daim olsun inşallah, selamlar

  YanıtlaSil
 4. oleeey ne güzeeel okuruz uçuştağğğ :)

  YanıtlaSil

Gmail hesabı olmayanlar, anonim seçeneği ile yorum yapabilir... Yorumlarınız için çok teşekkür ederim!