15 Ekim 2021 Cuma

YENİ KİTABIM UÇURUM ZAMANI ÇIKTI!


Ece, Burak, Meryem, Ali, Nilgün, Mehmet, Melek, Bora, Münevver, Hasan, Ceren, Kerem ve diğerleri... Köylüler geri dönüyor! 

Yeni kitabım Uçurum Zamanı çıktı! Şimdi sadece Kitapyurdu'nda satışta, link burada: https://www.kitapyurdu.com/kitap/ucurum-zamani/596811.html


Ters Düz'ün özel baskısı gibi bu kitap da sadece Kitapyurdu'ndan sipariş edilebiliyor. 

Ana taslağını her ne kadar 2016 yılında yazıp bitirmiş olsam da yıllar boyunca Uçurum Zamanı benimle birlikte büyüdü, gelişti, olgunlaştı ve belki de yalınlaştı. Yıllar içinde demlene demlene kaynadı, su gibi akıp yolunu buldu, son şeklini aldı. 2016'dan 2021'in şu gününe dek Uçurum Zamanı olmadan tek bir günüm geçmedi; belki de bu kitap değişik okurlarca okunacağı toplam sayıdan daha çok, yazarı olarak benim tarafımdan baştan sona binlerce kez okundu.

İşte bunca yıldır çıkmasını merakla beklediğiniz roman nihayet sonunda sizlerle buluşuyor! Yorumlarınızı, blog'larınızda yazacağınız kitap eleştiri yazılarınızı merakla, heyecanla, samimiyetle bekliyorum! 

Tıpkı Ters Düz'de olduğu gibi Uçurum Zamanı için de sizin detaylı yorum ve yazılarınızdan oluşan bir "Kitap hakkında kim ne demiş" yazısı biriktirmek için sabırsızlanıyorum. 

Sonra belki farklı şehirlerde olanlarınızla oralara yolum düştükçe tanışıp küçük imza günleri, kitap söyleşileri düzenleriz, ne dersiniz? 

"Keşke ben de bir kitap karakteri kadar şanslı olabilseydim. Seçimlerim önceden yapılmış olsa, kaderim bir yazar tarafından belirlenseydi. O zaman ne yapmam gerektiğiyle ilgili kafam bu kadar karışık olmazdı."Tüm kitaplarım için: 

21 yorum:

 1. Hayırlı olsun yeni kitabınız :)

  YanıtlaSil
 2. Merhabalar.
  Önce böyle bir kitabı kaleme alıp, baskıya hazır hale getirebildiğiniz için sizi kutlarım. Hayırlı olsun ve okuyucusu bol olsun inşAllah.
  Selam ve saygılarımla.

  YanıtlaSil
 3. Okuru satışı bol olsun,hayırlı olsun yeni kitabınız...

  YanıtlaSil
 4. Hayırlı olsun, bol satışlı ve okurlu olsun:)))

  YanıtlaSil
 5. Yazarlık yolculuğunuzu çok merak ediyorum. Belki bunun üzerine de yazabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 6. hayırlı olsuun. ece ye bişey olmasın da :)

  YanıtlaSil
 7. hayırlı olsun

  YanıtlaSil
 8. Şahane haber Mert'cim çok tebrik ederim çok sevindim, merakla bekliyordum zaten, en kısa zamanda okuyacağım, sevgiler:)

  YanıtlaSil
 9. Oooo süper. Hayırlı uğurlu olsun. :)

  YanıtlaSil
 10. Tebrikler Mert
  bol okurlu olsun

  YanıtlaSil
 11. Hayırlı olsun. Bol okunmaları olsun :))

  YanıtlaSil
 12. Tebrik ederim. Okuru bol olsun. En kısa zamanda okumayı isterim...

  YanıtlaSil
 13. Bennu Yıldırımlar dizilerde, oyunlarda takdirle, hayranlıkla izlediğim bir sanatçı. Canlandırdığı rolle hemen bütünleşen bir oyuncu.
  Kitabı okumak için sipariş ettim. Henüz gelmedi. Gelir gelmez okumaya başlayacağım.
  Esenlikler diliyorum.

  YanıtlaSil
 14. Hayırlı olsun bol okurlu olsun👏

  YanıtlaSil

Gmail hesabı olmayanlar, anonim seçeneği ile yorum yapabilir... Yorumlarınız için çok teşekkür ederim!