29 Aralık 2014 Pazartesi

KARLAR DÜŞER MESAJ KUTUMA


19.00. Camı şöyle bir araladım ve minik kar taneleri içeri düşüverdi. Düştükleri yerde de eridiler. Evet, İstanbul'a yılın ilk karı yağmaya başladı, bu da yılın ilk karı yazısı. Geçen yıl ilk kar bundan tam yirmi gün önce gelmişti. O nedenle ben uzun zamandır karı bekliyordum. Bu yıl gecikmeli de olsa geldi işte. (Ama kar gibi yağmıyor kar. Yani %90 yağmur, %10 kar yağıyor. Bakalım bildiğimiz kara dönüşecek mi?)

 
Pınar mesaj atmış: "Mert her şeyden önce sana en çok blog güncelleyen blogger ödülü veriyorum (Öcü görmüş yüz ifadesi koymuş). Gerçekten hiçbir blogger bu kadar yazmıyordur (Gülücük)." Öncelikle bu samimi mesajı için Pınar'a çok teşekkür ediyorum. Böyle düşünmesi çok hoşuma gitti. Ama benden daha sık güncelleyenler de var! Ben bazen günde üç kez, bazen üç günde bir kez yazıyorum. Zaten önemli olan da ne kadar sıklıkta yazdığımız değil, ne yazdığımız. Öyle değil mi?
 
Şöyle bir anket yapacak olsam, yani en fazla hangi şehirde yaşayanlar okuyor blogumu diye, acaba sonuç ne çıkardı? O zaman ayaküstü yapalım bir anket! Hangi şehirde yaşadığınızı yazıverin yorum kutusuna. Çok özel olur derseniz yaşadığınız coğrafi bölgeyi yazın, o da kabulüm. İstanbul'da mı, İzmir'de mi yaşıyorsunuz? Trabzon'da mı Ankara'da mı? Erzurum'da mı Muğla'da mı? Antalya'da mı Mersin'de mi? Sivas'ta mı Van'da mı? Kocaeli'de mi Çanakkale'de mi? Samsun'da mı Sinop'ta mı? Ya da buraya yazamadığım şehirlerden birinde mi? Haydi! Yaşadığınız, blogumu okuduğunuz şehri yazın, ben de paylaşımlarımı o doğrultuda yapayım! Bekliyorum...

2 yorum:

Gmail hesabı olmayanlar, anonim seçeneği ile yorum yapabilir... Yorumlarınız için çok teşekkür ederim!