22 Şubat 2016 Pazartesi

TERS DÜZ İMZA GÜNÜ
Haftanın ilk gününden herkese merhaba! 

Bu yazı duyuru amaçlı kısacık bir yazı olacak... 

6 Mart pazar günü saat 14-15 arasında hem Ters Düz'ü imzalamak, hem sohbet etmek, hem de sizlerle tanışmak için CNR Kitap Fuarı'nda olacağım. Tarih yaklaştıkça tekrar hatırlatırım ama önden duyurmuş olayım dedim... 

Ama baştan anlaşalım: Bazı anonim bloggerlar mail/mesaj üstünden imza günüm olup olmayacağını soruyor ve olursa kendilerini tanıtmadan geleceklerini söylüyorlardı. Bunlardan biri de Deep'ti. Bundan iki üç ay önce "Senin bir imza gününe gelebilirim gizlice nihahaha!" demişti bana. Ama ben buna izin vermem, ne yapar eder kim olduğunuzu öğrenirim! Çünkü sohbet karşılıklı olur, ben de gelenlere sorular soruyor olacağım, muhabbet edeceğiz... Yani ona göre diyeyim dostlar... Nihaha! 

16 yorum:

 1. Sen gelenlerin hepsini tek tek fotoğrafla e mi!
  Hangisinin deep olduğunu ben saptarım :D :D
  Yok yani elimde delil olsun...

  YanıtlaSil
 2. Senin adına çok mutlu oldum umuyorum daha 10larca kitap yazıp sayısız imza günlerine katılırsın :)

  YanıtlaSil
 3. Ne diyeceğimi bilmiyorum gerçekten. Görüyorum ki bazı şeyler gerçekten inanma ile oluyor. Sen bu yola inanarak girdin ve görüyorum ki ilk hedefine de ulaştın.

  Umarım ilerde başka kitaplarında çıkar.

  Ben gizleden gizliye takip ederim blogları. Kim ne yapıyor neler yazıyor hepsinden haberdar olurum. Kitabını mutlaka alıp okuyacağım. Cidden çok sevindim. Duygulandım hatta.

  Sevgiler kardeşim.

  YanıtlaSil
 4. Bir kitap yazıp bastırmak gerçekten çok güzel bir duygu olmalı. En içten dileklerimde tebrik ediyorum ve ileride mutlaka kitabını okumak isterim :)

  YanıtlaSil
 5. ha haaa bu yazını evvelsi gün akşam okudum da yoruma ancak gelebildim. du bakalım düşüncem artık bişiler :)

  YanıtlaSil
 6. merhabalar öncelikle bna geldiğiniz için çok teşekkür ederim. yine çok şaşkınım bir yazar daha tanımış oluyorum. tebrik ederim. çok genç yaşta kitap çıkarmışsınız bravo. kitabınızı temin edeceğim. izmirde olsaydınız gerçekten gelir sohbet eder imzanızı alırdım. belki bir gün o da olur. şimdilik blog paylaşımlarımızda buluşmak dileğiyle sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler, neden olmasın? Sevgiler... :)

   Sil
 7. Tebrik ederim sizi. başarılarınızın devamını dilerim :)
  bende kitap yazmaktan blog yazmaya karar veren bir cinsim işte :))

  YanıtlaSil

Gmail hesabı olmayanlar, anonim seçeneği ile yorum yapabilir... Yorumlarınız için çok teşekkür ederim!