20 Eylül 2020 Pazar

BLOG'UM 11 YAŞINDA!

Yine o gün geldi çattı... Blog'um Kafa Dergi 11 yaşında! 20 Eylül 2009'da yazdığım ilk yazıdan beri durmak bilmeksizin yazmaya, blog'umu güncel tutmaya devam etmişim.

2009'dan beri kitaplar, diziler, filmler, tiyatro oyunları, seyahat yazıları, röportajlar, popüler kültür konuları, kendi yaşantıma dair yazılar ve hikayeler yazdığım blog'um... Büyümeme tanıklık eden, yazılarımın satır aralarına dikkatli gözler için sırlarımı serpiştirdiğim canım blog'um... Dile kolay, tam 11 yılı geride bırakıp 12. yaşından gün almaya başladı... Nice 10'lu yıllara... Bu gidişle 20., 30. yılını da görürüz gibime geliyor, ne dersiniz? 

Bu konuda en güzel yazı geçen yılki 10. yıl dönümünde yazdığım yazıydı diyerek, sizleri o yazıyla bir kez daha baş başa bırakıyorum... Yıllar boyunca beni yalnız bırakmayan hepinize teşekkürler!

http://kafadergi.blogspot.com/2019/09/blogum-kafa-dergi-10-yasinda.html

Not: Blog'da yeni bir hikaye serisine mi başlasam diyorum. Aynı zamanda bir de Spotify'da bir podcast yayınına mı başlasam diyorum. Diyorum da diyorum yani, bilmiyorum :) Bu podcast işi ta geçen yıldan beri aklımda zaten, biliyorsunuz... Öyle bir podcast programı yapsam, içeriği ne olur ki? 

instagram.com/ofluoglumert

twitter.com/ofluoglumert

14 yorum:

 1. iyi ki doğmuş bloğun yeni başlangıçlara vesile olması da harika bişiy :)

  YanıtlaSil
 2. hadi maşallah, podcast de yaparsın sen, kültür sanat gezi felan :)

  YanıtlaSil
 3. O zaman tebrikler! :) Nice yılları olsun!

  YanıtlaSil
 4. Çoo güzel nice 10'lu yıllara :)

  YanıtlaSil
 5. Tebrik ederim, daha nice yıllar burada olmanı ve yazmanı dilerim. Podcast gerçekten güzel olur, seni bir de öyle dinlemeyi isterim.

  YanıtlaSil
 6. Ay hadi inşallah o günleri de görürüz Mertciğim 🧿🧿🧿😍

  YanıtlaSil
 7. Tebrik ederim :) daha nice gönderiniz olsun :)

  YanıtlaSil

Gmail hesabı olmayanlar, anonim seçeneği ile yorum yapabilir... Yorumlarınız için çok teşekkür ederim!