6 Şubat 2021 Cumartesi

5 YIL SONRA YENİ KİTAP!

Ters Düz'ün devamı olan ikinci kitabımı yazmayı bitireli 5 yıl olmuş... 5 yıldır ben ona bakıyorum, o bana. Yayıncılık sektöründeki durumlar nedeniyle bunca zaman sizinle buluşamadığı için çok üzgünüm, maceralarımı zaten uzun uzun anlattım sizlere. Neyse ki o büyük an'ın gelmesi artık çok yakın. Bu nedenle, Mart 2016'da blog'umda yazdığım ipuçlarını hatırlamanın tam sırası. http://kafadergi.blogspot.com/2016/03/ters-duz-2ye-dair-ilk-ipuclari.html

Esas o değil de, benim gibi sabırsız bir insanın yeni kitabının adını 5 yıl boyunca içinde tutmayı başarabilmesi alkışı hak ediyor diye düşünüyorum...

Bu kadar uzun bir zaman boyunca hem sizi hem kendimi bekletmenin bir telafisi olmalı... (Dur bakalım, var aklımda birtakım sürprizler. Umarım beğeneceksiniz.)

instagram.com/ofluoglumert

twitter.com/ofluoglumert

8 yorum:

 1. Fullsepp isimli yeni sosyal medya platformunu daha önce duymuş muydun? Göz atmanı tavsiye ederim, senin için faydalı bir platform olacağına inanıyorum.

  YanıtlaSil
 2. Geç olsun güç olmasın derler. Şimdiden yeni kitabın hayırlı olsun. Umarım sonrasında daha hızlı bir şekilde yeni hikayeler basılır :)

  YanıtlaSil
 3. 😍👏👏👏👏. Nihayet 🧿🧿🧿

  YanıtlaSil
 4. ne güzel haber...
  hayırlı olsun şimdiden...

  YanıtlaSil
 5. yeni bir yol denedim ve yorumum gitti... yaşasın. :)

  YanıtlaSil
 6. Tebrik ederim. Dilerim dizi olayıda gerceklesir...

  YanıtlaSil
 7. 5 yıl oldu mu gerçekten, ben kaç yıldır bu kitabın devamını bekliyorum böyle, umarım artık en kısa zamanla okurlarıyla buluşur. Sanırım ilk kitabı yeniden okumam gerekecek zira yaşanan pek çok şeyi unuttum ancak bende bıraktığı tatlı duygular baki :)

  YanıtlaSil

Gmail hesabı olmayanlar, anonim seçeneği ile yorum yapabilir... Yorumlarınız için çok teşekkür ederim!